Náplně do lůžkovin

Spánek je velmi důležitý pro harmonii našeho těla. Když spíme, má naše tělo čas na regeneraci a relaxaci. Obecně je tělo při spánku v útlumu a teplota našeho těla se snižuje. Proto používáme při spaní přikrývky z kvalitních materiálů aby si tělo udrželo optimální teplotu po celou noc.

Kvalita prostrědí, má zásadní význam pro zdravý spánek a regeneraci těla. Proto by si měl každý z nás udělat čas a věnovat pozornost vhodnému výběru vhodných přikrývek a polštářů. Kvalita je daná optimální výplní a materiálem do lůžkovin.

VÝPLNĚ DO POLŠTÁŘŮ


Protialergické náplně do polštářů jsou vyráběny z umělých vláken, především PES vláken (polyesterových) ale také z PUR tyčinek (polyuretan). Díky umělým vláknům jsou tyto náplně zdravotně nezávadné a tudíš vhodné pro alergiky. Kuličková výplň se stává pro svou nadýchanost výborná pro klidný a zdravý spánek.

VÝPLNĚ DO DEK

/ rouna & thermorouna /


Mykaná rouna se používají jako tepelná náplň do přikrývek a dek, zimních bund, spacích pytlů (spacáků), hraček a sedáků.  Mykaná rouna získávají díky umělým vláknům protialergické vlastnosti a jsou tudíž vhodná pro alergiky. Vlákna mykaných roun nejsou mechanicky ani žádným jiným prostředkem k sobě fixované, díky tomu získávají rouna velký objem a nadýchanost a mají větší hřejivý faktor. Po dohodě s našimi obchodními zástupci lze vyrobit rouna na přání zákazníka

Přířezy z rouna jsou dány velikostí a šíří konkrétních přikrývek / dek /. Jde o naformátovaný polotovar k finální výrobě.

 shop

BIO výplně

 / pohankové a špaldové slupky /


Pohankové slupky vznikají loupáním zralé pohanky.Slupky nejsou určeny ke konzumaci, ale  jako NÁPLŇ DO POLŠTÁŘKŮ A HRAČEK.  Pohankové a špaldové slupky jako náplň do polštářů jsou velmi jemné na hmat. Jsou elastické, přizpůsobí se tvaru Vašeho těla. Hlava a páteř leží měkce a jsou optimálně opřené. Svalstvo a zejména oblast ramen a šíje se zcela uvolní a dochází k intenzivnímu odpočinku a relaxaci, přitom Vám slupky jemně masírují zátylek. Používají se také jako podložky na sezení, při meditacích a při cvičení jógy.

 shop

UO TEX, s.r.o.

Sokolská 5, 562 04 Ústí nad Orlicí
tel.: +420 465 521 049
obchod@uotex.cz I www.uotex.cz
IČ: 62062441 DIČ: CZ62062441

Provozní doba
Pondělí    6:00 – 15:00
Úterý       6:00 – 15:00
Středa     6:00 – 15:00
Čtvrtek    6:00 – 15:00
Pátek       6:00 – 14:00
UOTEX, s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Hradci Králové v oddíle C., vložce 7363
Share This