GEOTEXTILIE

home
Netkané textilie jsou vyráběny technologií vpichování netkaného textilního rouna.

IZOLTECH je obchodní název tradičních českých geotextilií, které jsou vyráběny firmou UO TEX, s.r.o. dle platných konstrukčních a technologických předpisů pro použití v pozemním stavitelství.

Geotextilie IZOLTECH slouží k ochraně, filtraci a separaci. V základním dělení je lze rozlišit na textilie zemní a střešní. Řada střešních geotextilií se nejčastěji uplatňuje při pokládce mechanicky kotvených plochých střech a plochých střech přitížených kačírkem. Zemní textilie IZOLTECH jsou nezbytné jako ochrana hydroizolací základů, potrubí, jezírkových fólií ale také pro separaci dvou různých materiálů..

GETEX je nejekonomičtější variantou geotextilie z portfolia firmy UOTEX s.r.o. Textilie je vhodná pro krátkodobější použití ve stavebnictví jako ochrana drenáží a potrubí, zpevnění dočasných komunikací, ochrana staveb před zámrazem a jako provizorní výplň stavebních otvorů. GETEX je vyroben ze směsi regenerovaných textilních vláken.

Nejekonomičtější geotextilie

GETEX patří mezi nejlevnější dostupné geotextilie. Díky svému složení ze směsi přírodních a syntetických regenerovaných vláken.

Separační vlastnosti

GETEX se používá zejména u  zemních izolací k ochraně a separaci fóliových systémů u staveb se základy.

UOTEX, s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Hradci Králové v oddíle C., vložce 7363
Share This