GEOTEXTILIE

home
Netkané textilie jsou vyráběny technologií vpichování netkaného textilního rouna.
IZOLTECH je obchodní název tradičních českých geotextilií, které jsou vyráběny firmou UO TEX, s.r.o. dle platných konstrukčních a technologických předpisů pro použití v pozemním stavitelství.

Geotextilie IZOLTECH slouží k ochraně, filtraci a separaci. V základním dělení je lze rozlišit na textilie zemní a střešní. Řada střešních geotextilií se nejčastěji uplatňuje při pokládce mechanicky kotvených plochých střech a plochých střech přitížených kačírkem. Zemní textilie IZOLTECH jsou nezbytné jako ochrana hydroizolací základů, potrubí, jezírkových fólií, ale také pro separaci dvou různých materiálů..

IZOLTECH T je prvotřídní bílá zažehlená geotextilie s vynikajícími pevnostními vlastnostmi
z regenerovaných syntetických vláken (80% PES a 20% POP). Tepelnou úpravou získává geotextilie výrazně lepší manipulační a aplikační vlastnosti (geotextilie se nenamotává na vrták). IZOLTECH T se používá jako nezbytná ochrana fóliových systémů střešních hydroizolací plochých a mírně šikmých střech.

Kalandrovaná geotextilie

Geotextilie IZOLTECH T je bílá zažehlená textilie. Díky zažehlení získává geotextilie pevnější strukturu.

Unikátní vlastnosti

Tepelnou úpravou získává geotextilie výrazně lepší manipulační a aplikační vlastnosti (geotextilie se nenamotává na vrták).
UOTEX, s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Hradci Králové v oddíle C., vložce 7363
Share This